Studenci I roku marketingu – Kotlera powinni oglądać przez szybkę :))
Pierwszy rok mogliby spędzić jako wolontariusze w mikrofirmach – kwiaciarniach, pubach czy firmach usługowych – jako „doradcy ds. rynku” , obserwujący procesy budowania relacji z klientami, próbujący je ZROZUMIEĆ. Jednocześnie wykorzystać swoja inteligencje, kreatywność, spryt – do intelektualnej pomocy w tym zakresie. Główne zadanie ? Obserwować, poznawać, pracować z dostawcami marketing services, robić mini -projekty.
POCZUĆ BLUESA – o co w tym wszystkim chodzi.
I dopiero zacząć …. STUDIOWANIE MARKETINGU