fbpx

Z porannego TVN24 :)

Do pewnego kantoru 7.12 rano, wpadl przebrany za Mikolaja osobnik. Zazadal pieniedzy i zabral ekspedientce kasetke. Po czym wybiegl ze sklepu. Ekspedientka zaczela go gonic z okrzykiem „łapać Mikołaja!!!”
 
Ciekawe, co by krzyczała w Haloween ?? :))

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewijanie do góry