Reklama 11 milionów za minutę? Super Bowl 2021. Obejrzyj najlepsze reklamy.

Chociaż nic nie przebije zeszłorocznego pokazu półfinałowego Super Bowl z językiem Shakiry , NFL po raz kolejny spróbuje zainteresować nas zestawem reklam. Podobnie jak dosłownie wszystko inne, koronawirus miał wpływ na Super Bowl LV. CBS sprzedawał reklamy dwa miesiące dłużej niż zazwyczaj. 30-sekundowy spot kosztował 5,5 miliona USD.

Poniżej znajdziesz mój specjalny odcinek serii Rozbieramy Reklamy, w którym pokazuję i omawiam 15 wybranych przeze mnie reklam.

3 komentarze

  1. Dwie reklamy, które mnie ujęły to M&M i Toyota, choć szczerze trzeba powiedzieć, że “amerykańskie” reklamy są o niebo lepsze od naszych. Być może proszku do prania i tabletek tych co sąsiadka używa nie da się reklamować zabawnymi historyjkami, czy poruszającymi opowieściami? Być może, choć Allegro pokazało, że można zamienić reklamę w coś, co chce się oglądać i za tą półką jakościową tęsknię okrutnie.

  2. Samo pojawienie się na tak ogromnej imprezie ma niesamowite konsekwencje reklamowe. Ale stać na to tylko najlepszych i najbogatszych. Wiele firm walczy o superbowl.

    Grzegorz Szymański

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *